IT Control

Často kladené otázky

IT Outsourcing znamená uskutočňovanie určitých činností pomocou externých zdrojov. Ide teda o subdodávateľskú činnosť pre inú spoločnosť.

IT Control nie je iba predajca IT zariadení, ale poskytujeme profesionálne služby, ktoré pomôžu udržať bezproblémový chod spoločnosti. Taktiež pomáhame firmám zavádzať moderné a praktické riešenia, pomocou ktorých môže klient zefektívniť svoje podnikanie. Zefektívnením vnútro firemných procesov sa dokážu nielen znížiť náklady, ale môžete získať výhodu voči konkurencii.

Oplatí sa to všade tam, kde bez IT nemôžete fungovať. IT Control navrhuje riešenia presne podľa potrieb zákazníka a preto nezáleží, či má firma 3 alebo 150 počítačov.

Ponúkame komplexné IT služby, ktoré zahŕňajú nie len konzultácie, návrh riešení a ich implementáciu, ale aj pravidelnú starostlivosť, monitoring, servis a nasadenie nových technológií, ktoré pomáhajú firmám zefektívniť fungovanie a získať náskok pred konkurenciou.

Efektivita a prínos sa odzrkadlí vždy pri dlhodobej spolupráci. Preto si na začiatku dohodneme formu a rozsah spolupráce. Naším klientom sme k dispozícii telefonicky, emailovo aj osobne na dennej báze.

IT Control nepôsobí len na východnom Slovensku, ale všade tam, kde potrebujú silného a spoľahlivého partnera. Naša práca je primárne vykonávaná vzdialeným pripojením a týmto zabezpečíme, že klient nemusí zbytočne čakať na výjazd, alebo sa inak obmedzovať.

Služby IT Control využívajú klienti nielen z východného Slovenska

Blog Images

ale aj z Česka

Blog Images

Poskytujeme IT služby a riešenia, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť úspech vo Vašom podnikaní